Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Léčivý přípravek
Výrobce:
Kód SÚKL:
0188202
Kód zboží:
2918820
Dostupnost:
skladem
Vaše cena s DPH:
148 Kč