Vážení zákazníci, omlouváme se, ale z techických důvodů je od 15.12.2024 přerušeno přijímání objednávek.
Děkujeme za pochopení.



Lekshop.cz - Vaše internetová lékárna
0
Do košíku bylo vloženo: , ks
Léky Bolest hlavy, zad, horečka, chřipka

Aspirin 500mg tbl.obd.8

Aspirin 500mg tbl.obd.8
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Léčivý přípravek
Výrobce:
Kód SÚKL:
0188200
Kód zboží:
2918804
Dostupnost:
skladem
Vaše cena s DPH:
93 Kč
ks
KOUPIT
Popis produktu




  ATC skupina: N02BA01
  Farmakoterapeutická skupina: Analgetika - Kyselina acetylsalicylová a deriváty - Kyselina acetylsalicylová



Podobné produkty
Aspirin 500mg tbl. obd. 20
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou....
148
skladem
KOUPIT
Aspirin 500mg tbl. obd. 8
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou....
93
skladem
KOUPIT
Aspirin 500mg tbl. obd. 80
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou....
371
skladem
KOUPIT
Rychlý kontakt
Lékárna Šutka
Čimická 443/35
181 00 Praha 8
tel.: 266 712 066
www.lekshop.cz
lekshop@lekshop.cz