Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Léčivý přípravek
Výrobce:
Kód SÚKL:
0188206
Kód zboží:
2918812
Dostupnost:
skladem
Vaše cena s DPH:
371 Kč